Prodám: Moderně zrekonstruovaný prostorný byt v Kopřivnici

2 348 000,00 Kč
ID: 11163 Prodám Byty Nový Jičín 12.04.2023 56x
Nalákat Vás na tento byt 2+1, 58m2 nebude nic těžkého. Byl totiž před 3 lety báječně zrekonstruovaný. Je v cihlovém domě, takže má kromě pohody a klidného bydlení taky třeba komín pro vlastní krbová kamna. A navíc se nachází v klidné části Kopřivnice, kde je jedno z nejlepších bydlení ve městě. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky.

Na co se tu můžete těšit:

Pro chlapy-techniky začnu pochopitelně rekonstrukcí. Ta proběhla nedávno a je opravdu pěkně vymyšlena. Elektřina po rekonstrukci, nové podlahy, bodovky v podhledech ve všech místnostech, designové vypínače atd. Přesně takto se to dnes dělá.

Ženy si spíše všimnou toho prostoru v kuchyni, které vévodí velká moderní zelenkavá linka s vestavnou lednicí. Pozornost upoutají moderní žaluzie den/noc. Praktický je rovněž jídelní stůl v kuchyni, aby se nedrobilo po celém bytě.

Díky tomu může obývák plnit opravdu jen funkci obývacího pokoje. Všimněte si na fotkách moderně řešeného osvětlení a dostatku místa. Je fajn, že oba prostory jsou propojeny, takže můžete debatit s návštěvou i když vaříte kafe. Schválně, zvu Vás ať si to při prohlídce vyzkoušíte.

Nesmím rozhodně zapomenout na moderní koupelnu. Velkopološné obklady i dlažba, rohová vana, zabudovaná pračka a taky šikovně schovaná toaleta a kotel pro radiátory i teplou vodu. Jako bonus přidejte dokonce dvě okna a máte vše, co má správně vychovaná koupelna 21. století mít.

Těšíte se a chcete před prohlídkou vidět byt virtuálně? Zavolejte mi a pošlu Vám prohlídku z 360° kamery.

Byt na jednom z nejstarších Kopřivnických sídlišť, na Koreji. Všude okolo domu je plno zeleně, stromů a chodníků na procházky s kočárkem nebo pejskem. Důležité je, že jde o poctivý zděný dům, žádný panelák. Proto ty komíny v bytě a velké sklepy.

Byt je ve zvýšeném přízemí, což je ideální umístění. Domů to máte jen pár schodů a přitom soukromí je, jako byste bydleli ve druhém patře. Až budete před domem, všimněte si, že do bytu z ulice není vidět.

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme prozatím uvádět PENB G i když to není pravda. Skutečná hodnota bude díky modernímu kotli a plastovým oknům mnohem lepší, čemuž odpovídají náklady na vytápění. Chcete-li se je dozvědět, pak mi zavolejte.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

A ještě zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Inzerent

Silvie Rumplíková (0%)
Telefon+420 603 578 282
Emailsilvie.rumplikova@gmail.com
StavVelmi dobrý

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa K. Čapka 753/24, 74221, Kopřivnice, Česká republikaNadstandardně prostorný RD 5+1 na klidném místě Rožnova p. R. 20 000,00 Kčza měsíc

PronajmuNadstandardně prostorný RD ...

 • Pronajmu
 • Vsetín
 • 31.05.2023

Pokud nejste troškaři a hledáte k pronájmu opravdu prostorné místo k bydlení na skvělém místě v Rožnově p. R., pak tu pro Vás jedno takové mám. Jde o nadstandardně velký dům 5+1 s užitnou plochou p...

Novostavba RD 4kk 129m2, Krhová u Valašského Meziříčí 6 695 000,00 Kč

ProdámNovostavba RD 4kk 129m2,...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 29.05.2023

Tahle novostavba RD 4kk, (zastav.plocha 129 m2) v Krhové u Valmezu Vás má tolik skvělých vlastností, že nevím čím začít. Jestli energetickou třídou A, klidným umístěním pod lesem, krásným obývákem ...

Pronájem 2+1 Podroužkova ul., Ostrava - Poruba 7 500,00 Kčza měsíc

PronajmuPronájem 2+1 Podroužkova u...

 • Pronajmu
 • Ostrava
 • 19.05.2023

Pronájem bytU 2+1, 43 m2 v Ostravě Porubě na Podroužkově ulici. Sympatické místo k bydlení za velmi rozumné peníze. A co je fajn, byt je již uvolněn a k dispozici novému nájemníkovi. Nakonec, víte ...

Nájemní dům s vícero byty v Ostravě - Přívoz 5 250 000,00 Kč

ProdámNájemní dům s vícero byty v...

 • Prodám
 • Ostrava
 • 17.05.2023

Nájemní dům v udržovaném stavu s dlouhodobou vysokou obsazeností. Co je u tohoto typu nemovitostí nejdůležitější, jsou pravidelné platby! Čtyři byty a další prostory pronajaté jednotlivě. Těžko se ...

Úchvatná chalupa pro ubytování s obrovským pozemkem, Horní Bečva 18 500 000,00 Kč

ProdámÚchvatná chalupa pro u...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 10.05.2023

Na úžasném klidném místě Valašska, v kouzelném údolí Kněhyně na rozhraní Prostřední a Horní Bečvy je k mání tahle neuvěřitelná chalupa s užitnou plochou cca 500 m2 a 12.600 m2 pozemku. Proč neuvěři...