Nabízím: Penzion Minor ubytování České Budějovice

400,00 Kč
ID: 112 Nabízím Ubytování České Budějovice 18.07.2020 159x
Penzion Minor České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, nedaleko VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar. Levné ubytování poskytuje za přijatelnou cenu kvalitní služby jako hotely České Budějovice, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid, apartmán i pokoje jsou nepřetržitě udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Ubytování České Budějovice patří mezi nejlevnější penziony ve městě, je vhodné pro jednotlivce, manželské i zamilované páry, mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny a pro všechny, kteří hledají v Českých Budějovicích nejlevnější hotely a penziony.
Penzion Minor České Budějovice je oblíbené a často navštěvované levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích, které je situováno v prostorném apartmánu a pohodlných pokojích, komfortně vybavených chladničkou, vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a se satelitním příjmem, rychlé připojení k Wi - Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém penzionu.
Kromě příjemného levného hotelového ubytování přibližujícího se cenám ubytovny v Českých Budějovicích Vám penzion nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily. Také parkování dodávkových automobilů je možné a bezproblémové.
Pro cykloturisty a motocyklisty nabízí penzion Minor České Budějovice zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly.
Ubytování v Českých Budějovicích se psy nebo s jinými domácími mazlíčky je v penzionu akceptováno, ale pouze po předchozí dohodě s pracovníky recepce.
Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní hotelové restaurace, kde jsou pro hosty připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.
Dovolená strávená ve městě České Budějovice nemá chybu, neboť v okolí města v oblasti Jižní Čechy se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.
Penzion České Budějovice hostům během dovolené doporučuje prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytovacího zařízení.
Levné ubytování v soukromí České Budějovice je vzdáleno pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí po řece Vltavě.

Inzerent

Jaroslav Srba (0%)
Telefon387314949
Emailinfo@penzionminor.cz
Web https://www.penzionminor.cz

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Školní 8, 37010, České Budějovice, Česká republika