Prodám: Prosluněný byt s výhledem na Hradisko v Rožnově

1 597 000,00 Kč
ID: 12162 Prodám Byty Vsetín 01.05.2023 44x
Ideální startovací bydlení do nové životní etapy. Byt 1kk (27 m2 s velkou lodžií, sklepem a moderní kuchyní) v centrální části Rožnova pod Radhoštěm. Pokud potřebujete stěhování řešit rychle, byt je uvolněn a těší se na Vás. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami, jestli Vám bude vyhovovat. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky anebo individuální termín.

Na co se tu můžete těšit:

Kuchyně po kompletní rekonstrukcí má hezky sladěné barvy. Vaří a peče se tu na elektřině, na plnohodnotné 4-plotýnkové desce s klasickou troubou. V menších bytech se většinou šetří na velikosti lednice, ale tady to neplatí. Je zde zabudovaná vysoká lednice i s mrazákem, jak je vidět z fotek. A všimněte si, jak šikovně si vyhráli se dostatkem světla, které máte nejen nad hlavou ve sníženém stropě, ale třeba i v prosvícených poličkách. Mimochodem, snížený strop znamená další úložné prostory, kterých není nikdy nazbyt.

Obytný pokoj je dostatečně velký, aby sem vešla jak postel, tak i sedačka a ostatní běžné vybavení. Můžete si to tu přizpůsobit k obrazu svému. A protože podobných bytů jsme prodávali více, můžeme Vám na prohlídce dát pár šikovných tipů, jak se to tu dá šikovně zařídit.

Přes pokoj se dostaneme na báječnou lodžii přes celou šířku pokoje. Takže si tu umím krásně představit stoleček a 2 židle na relax s kávičkou a výhledem na Hradisko. Navíc jsme otočeni na jih, takže byt budete mít celý den krásně prosluněný. A hlavně, lodžie je otočená směrem do klidové zóny, čili o ruchu z cesty nebudete vědět. To spíš uslyšíte hulákat pstruhy v Bečvě, kterou máte skoro pod okny, asi 60 m.

Koupelna něco pamatuje. Je to klasický model s trojúhelníkovým otočným umyvadlem, vyvýšenou vanou sprchového koutu a s průchodem na toaletu. Pokud bych měla na její zútulnění jediný den a omezený rozpočet, koupím omyvatelnou samolepicí tapetu a mám na pár let vystaráno. Už jsem viděla mnoho takto vylepšených koupelen. Anebo samozřejmě lze koupelnu vyzdít, ale to už se za den a pár kaček zvládnout nedá. Jakou verzi preferujete Vy?

Dům je po kompletní revitalizaci, zateplený, s plastovými okny. A třešnička na závěr je výtah s automatickým liftboyem. Co že mám na mysli? Přijďte na prohlídku, svezte se to jedno patro vzhůru výtahem a pochopíte. Stačí jenom mi zavolat.

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme prozatím uvádět PENB G i když to není pravda. Skutečná hodnota bude díky zateplení a plastovým oknům mnohem lepší, čemuž odpovídají náklady na vytápění. Chcete-li se je dozvědět, pak mi zavolejte.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

A ještě zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Inzerent

Silvie Rumplíková (0%)
Telefon+420 603 578 282
Emailsilvie.rumplikova@gmail.com
StavDobrý

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Meziříčská 1660, 75661, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republikaNadstandardně prostorný RD 5+1 na klidném místě Rožnova p. R. 20 000,00 Kčza měsíc

PronajmuNadstandardně prostorný RD ...

 • Pronajmu
 • Vsetín
 • 31.05.2023

Pokud nejste troškaři a hledáte k pronájmu opravdu prostorné místo k bydlení na skvělém místě v Rožnově p. R., pak tu pro Vás jedno takové mám. Jde o nadstandardně velký dům 5+1 s užitnou plochou p...

Novostavba RD 4kk 129m2, Krhová u Valašského Meziříčí 6 695 000,00 Kč

ProdámNovostavba RD 4kk 129m2,...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 29.05.2023

Tahle novostavba RD 4kk, (zastav.plocha 129 m2) v Krhové u Valmezu Vás má tolik skvělých vlastností, že nevím čím začít. Jestli energetickou třídou A, klidným umístěním pod lesem, krásným obývákem ...

Pronájem 2+1 Podroužkova ul., Ostrava - Poruba 7 500,00 Kčza měsíc

PronajmuPronájem 2+1 Podroužkova u...

 • Pronajmu
 • Ostrava
 • 19.05.2023

Pronájem bytU 2+1, 43 m2 v Ostravě Porubě na Podroužkově ulici. Sympatické místo k bydlení za velmi rozumné peníze. A co je fajn, byt je již uvolněn a k dispozici novému nájemníkovi. Nakonec, víte ...

Nájemní dům s vícero byty v Ostravě - Přívoz 5 250 000,00 Kč

ProdámNájemní dům s vícero byty v...

 • Prodám
 • Ostrava
 • 17.05.2023

Nájemní dům v udržovaném stavu s dlouhodobou vysokou obsazeností. Co je u tohoto typu nemovitostí nejdůležitější, jsou pravidelné platby! Čtyři byty a další prostory pronajaté jednotlivě. Těžko se ...

Úchvatná chalupa pro ubytování s obrovským pozemkem, Horní Bečva 18 500 000,00 Kč

ProdámÚchvatná chalupa pro u...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 10.05.2023

Na úžasném klidném místě Valašska, v kouzelném údolí Kněhyně na rozhraní Prostřední a Horní Bečvy je k mání tahle neuvěřitelná chalupa s užitnou plochou cca 500 m2 a 12.600 m2 pozemku. Proč neuvěři...