Pronajmu: Pronájem 2+1 Podroužkova ul., Ostrava - Poruba

7 500,00 Kčza měsíc
ID: 12496 Pronajmu Byty Ostrava 19.05.2023 44x
Pronájem bytU 2+1, 43 m2 v Ostravě Porubě na Podroužkově ulici. Sympatické místo k bydlení za velmi rozumné peníze. A co je fajn, byt je již uvolněn a k dispozici novému nájemníkovi. Nakonec, víte co? Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky.

A ještě předtím si můžete prohlédnout byt virtuálně. Pošlu Vám totiž prohlídku z 360° kamery. Tedy pokud mi zavoláte. :)

Na co se tu můžete těšit:

Byt má dostatečně prostorný obývací pokoj. Navíc je krásně prosvětlený denním světlem, protože okno je orientováno na jih. A když se podíváte na fotky, uvidíte, že okno je téměř přes celou šířku pokoje. Prostě ideální pro všechny milovníky sluníčka. Byt je dokonce částečně zařízený, takže sedačka a skříně v obýváku a v ložnici Vám tu zůstanou do začátku.

Také kuchyně je dosTatečně prostorná, takže tu vejde jak kuchyňská linka, klasický plynový sporák s elektrickou troubou, lednice, tak i prostor pro jídelní stůl. Vedle linky je i místo na pračku. Pokud si do rohu vedle okna postavíte větší skříň, budete mít i spižírnu.

Z pokojů nám zbývá ještě samostatná ložnice. I když to na fotkách úplně nevypadá, tak klasická manželská dvojpostel Vám tu v pohodě vejde. Přijďte se podívat a uvěříte.

V koupelně najdeme kromě umývadla také sprchový kout, což je fajn nejen pro seniory. A za koupelnou je ještě toaleta. V chodbě najdete dostatečně velké zádvěří, kde většinou bývá šatní skříň, věšák a botník. To vše Vám tu v pohodě vejde.

Byt je v původním stavu, vše je tu funkční. Tomu také odpovídá velice rozumná cena nájmu, která ani v dnešní době nezruinuje Váš rozpočet.

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme prozatím uvádět PENB G i když to není pravda. Skutečná hodnota bude díky zateplení a plastovým oknům mnohem lepší, čemuž odpovídají náklady na vytápění. Chcete-li se je dozvědět, pak mi zavolejte.

Jak je to s měsíčními náklady, kaucí atd.? To vše Vám ráda prozradím po telefonu anebo na osobní prohlídce. Zavolejte mi tedy a můžeme probrat vše, co Vás zajímá.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

Inzerent

Silvie Rumplíková (0%)
Telefon+420 603 578 282
Emailsilvie.rumplikova@gmail.com
StavVelmi dobrý

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Podroužkova 6047/57, 70800, Ostrava - Poruba, Česká republikaNadstandardně prostorný RD 5+1 na klidném místě Rožnova p. R. 20 000,00 Kčza měsíc

PronajmuNadstandardně prostorný RD ...

 • Pronajmu
 • Vsetín
 • 31.05.2023

Pokud nejste troškaři a hledáte k pronájmu opravdu prostorné místo k bydlení na skvělém místě v Rožnově p. R., pak tu pro Vás jedno takové mám. Jde o nadstandardně velký dům 5+1 s užitnou plochou p...

Novostavba RD 4kk 129m2, Krhová u Valašského Meziříčí 6 695 000,00 Kč

ProdámNovostavba RD 4kk 129m2,...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 29.05.2023

Tahle novostavba RD 4kk, (zastav.plocha 129 m2) v Krhové u Valmezu Vás má tolik skvělých vlastností, že nevím čím začít. Jestli energetickou třídou A, klidným umístěním pod lesem, krásným obývákem ...

Nájemní dům s vícero byty v Ostravě - Přívoz 5 250 000,00 Kč

ProdámNájemní dům s vícero byty v...

 • Prodám
 • Ostrava
 • 17.05.2023

Nájemní dům v udržovaném stavu s dlouhodobou vysokou obsazeností. Co je u tohoto typu nemovitostí nejdůležitější, jsou pravidelné platby! Čtyři byty a další prostory pronajaté jednotlivě. Těžko se ...

Úchvatná chalupa pro ubytování s obrovským pozemkem, Horní Bečva 18 500 000,00 Kč

ProdámÚchvatná chalupa pro u...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 10.05.2023

Na úžasném klidném místě Valašska, v kouzelném údolí Kněhyně na rozhraní Prostřední a Horní Bečvy je k mání tahle neuvěřitelná chalupa s užitnou plochou cca 500 m2 a 12.600 m2 pozemku. Proč neuvěři...

Nájemní dům s více byty v Ostravě - Přívoz 5 250 000,00 Kč

ProdámNájemní dům s více byty v O...

 • Prodám
 • Ostrava
 • 04.05.2023

Nájemní dům v udržovaném stavu s vysokou dlouhodobou obsazeností a co je nejdůležitější, s pravidelnými platbami! 4 byty a další prostory pronajaté jednotlivě. Těžko se to popisuje, ale situace v t...