TOP | Prodám: Prostorný 3+1 s obrovským balkónem, ul. 5. května, Rožnov pod Radhoštěm

3 396 000,00 Kč
ID: 15802 Prodám Byty Vsetín 17.09.2023 16x
Báječné a bezbariérové třípokojové bydlení v osobním vlastnictví o velikosti 67 m2 v jedné z nejlepších částí Rožnova, na ulici 5. května. S obrovským zaskleným balkónem, kde si budete moci užívat nádherné západy slunce v klidu a pohodě. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami, prohlídkový den je v pndělí 25.9. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky anebo individuální předtermín.

Na co se tu můžete těšit:

Kuchyně je taková rožnovská klasika. Novější kuchyňská linka v kombinaci hnědé se světlým dřevem bude hezká i za pár let. Kromě místa na jídelní stůl a lednici je zde také spižírna. Kuchyně je orientovaná na východ. Cestu ale nevnímáte, protože jsme ve výšce korun stromů, které skvěle odstíní provoz. Zato sluníčku stromy nebrání a budete ho tu mít celé dopoledne.

A když už hovořím o provozu, pár metrů za domem leží na silnici "mrtvý policajt", retardér s přechodem. Takže všichni jedou pomalu a potichu. Ze zadní strany domu je slepá ulice s šikovným parkovištěm, na kterém většinou najdete volné místo, nebo i tři. Chci tím říci, že v této oblasti Rožnova se stále ještě parkuje celkem bez komplikací.

Vedle kuchyně je prostorná ložnice. Je tu dost místa na manželskou postel a skříň přes celou šířku pokoje. Kromě toho je tu i komoda s nezbytným zrcadlem.

Obývací pokoj je velice variabilní. Je nadprůměrně dlouhý a má pouze dvoje dveře, na chodbu a na balkón. Takže ať máte jak chcete velkou televizi, garantuji, že ji sem pohodlně umístíte.

No a jsme u balkónu. To je jedna z nejúžasnějších věcí na tomto bytě. Jednak díky svým obřím rozměrům. Pak kvůli praktickému zasklení, které brání mrazu, dešti, padajícímu listí aby vás otravovaly při vychutnávání kávy, knížky či cigaretky. A navíc, balkón je orientován na západ, abyste se po příchodu z práce mohli kochat výhledem do zeleně a na červánky.

Poslední pokoj vypadá na fotce menší, než je, neboť jsou zde 2 postele, stůl, peřiňák a skříňová sestava.

V koupelně jsou keramické obklady okolo vany, takže pokud nemáte v plánu okamžitě rekonstruovat, určitě ještě spoustu let vydrží. Toaleta je hned vedle a je samostatná.

Celý dům je po kompletní revitalizaci, zateplený, s plastovými okny a parádním výtahem. Bezbariérový přístup až ke dveřím bytu. A video dveřník, ať víte, kdo přichází pochválit Vám vaše nové bydlení.

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme prozatím uvádět PENB G i když to není pravda. Skutečná hodnota bude díky zateplení a plastovým oknům mnohem lepší, čemuž odpovídají náklady na vytápění. Chcete-li se je dozvědět, pak mi zavolejte.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

A ještě zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Inzerent

Silvie Rumplíková (0%)
Telefon+420 603 578 282
Emailsilvie.rumplikova@gmail.com
StavPo rekonstrukci

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa 5. května, 75661, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republikaStavební pozemek na jižním svahu s báječným výhledem, Prostřední Bečva 2 000,00 Kčza m2

TOP | ProdámStavební pozemek na jižním ...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 29.08.2023

Dokonalý stavební pozemek by určitě měl mít orientaci na jih, aby byl po celý den plný slunce. Rozhodně by měl být v krásné přírodě s dechberoucím výhledem z okna. A musí mít velikost přesně takovo...

Stavební pozemek pro dům či chatu ve valašské Karolince 1 768 000,00 Kč

ProdámStavební pozemek pro dům č...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 29.08.2023

Bydlení či zahrada na Valašsku a současně jen 800 metrů od Balatonu. Tohle je možné jen v malebné obci Karolinka, kde Vám chci ukázat tento skvělý stavební pozemek. Dýchá z něj klid a pohoda a jsem...

Nájemní dům s vícero byty v Ostravě - Přívoz 5 250 000,00 Kč

ProdámNájemní dům s vícero byty v...

 • Prodám
 • Ostrava
 • 17.05.2023

Nájemní dům v udržovaném stavu s dlouhodobou vysokou obsazeností. Co je u tohoto typu nemovitostí nejdůležitější, jsou pravidelné platby! Čtyři byty a další prostory pronajaté jednotlivě. Těžko se ...

Úchvatná chalupa pro ubytování s obrovským pozemkem, Horní Bečva 18 500 000,00 Kč

ProdámÚchvatná chalupa pro u...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 10.05.2023

Na úžasném klidném místě Valašska, v kouzelném údolí Kněhyně na rozhraní Prostřední a Horní Bečvy je k mání tahle neuvěřitelná chalupa s užitnou plochou cca 500 m2 a 12.600 m2 pozemku. Proč neuvěři...

Nájemní dům s více byty v Ostravě - Přívoz 5 250 000,00 Kč

ProdámNájemní dům s více byty v O...

 • Prodám
 • Ostrava
 • 04.05.2023

Nájemní dům v udržovaném stavu s vysokou dlouhodobou obsazeností a co je nejdůležitější, s pravidelnými platbami! 4 byty a další prostory pronajaté jednotlivě. Těžko se to popisuje, ale situace v t...