Prodám: Úchvatná vila obklopená přírodou a soukromím v Rožnově p. R.

Cena: Nabídněte
ID: 15854 Prodám Domy Vsetín 24.10.2023 38x
Už dlouho jsem neviděla tak pozoruhodné bydlení. Tato impozantní vila na polosamotě v Rožnově pod Radhoštěm je naprosto úchvatná. Někoho okouzlí poctivou konstrukcí, moderním vybavením a technickými vychytávkami. Jiného upoutá nádherně sladěný venkovský interiér jak ze žurnálu pro bytové designéry. A pokud vnímáte energie místa, budete se zde cítit úplně kouzelně. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami, ať máte tyto pocity z první ruky. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky.

Na co se tu můžete těšit:

Než se začneme zabývat domem samotným musím zmínit jeho umístění. Nacházíme se totiž v okrajové části Rožnova. A jelikož příjezdová cesta se jmenuje Radhošťská, asi tušíte, kam se po ní dostanete. Mimochodem, socha bájného boha Radegasta stojí vzdušnou čarou pouhých 5 km východně od domu, tak ho můžete pozvat na večeři.

A jestli hledáte opravdové soukromí, pak vězte, že dům nemá ani jediného přímého souseda. Od cesty Vás dělí živý habrový plot, který dotváří mystické kouzlo tohoto místa. Dokonce i od lesa jste odděleni řadou palivového dříví, které my tady na Valašsku říkáme hraňa.

Kolaudace domu proběhla letos. Na betonových základech stojí poctivá dvoupatrová roubená stavba z masivního dřeva. Trámy mají sílu 30 cm, takže prosím neplést s těmi moderními dřevostavbami z latěk, sádrokartonu a vaty. :) V tomto domě jsou použity netradiční a přírodní materiály, které spolu báječně souzní. Třeba 200 let staré pálené podlahové cihly s hliněnou omítkou a další vychytávky. Technické podrobnosti stavby probereme na místě s majitelem.

Ve spodním patře o rozloze 160 m2 najdeme centrální denní prostor se stylovým krbem, jídelním koutem a kuchyní. Samozřejmě je zde i zázemí, tedy spižírna, koupelna, WC a sklep. Na fotografiích si prosím všimněte, jak vkusně a decentně je zařízen celý interiér. Chcete vědět, zda se dům prodává i se zařízením? Pak mi zavolejte, prozradím Vám to.

Horní patro (cca 120 m2) je rozděleno na 4 velké ložnice, kdy každá má svou samostatnou šatnu a hlavní ložnice dokonce svou koupelnu s toaletou. Zároveň je zde i třetí koupelna s toaletou pro ostatní pokoje.

Dům je vytápěn tepelným čerpadlem s dvěma hloubkovými vrty a podlahovým topením. Voda je samozřejmě z vlastní studny. Díky všem technologiím je energetická třída domu B (velmi úsporná), čemuž odpovídají náklady na vytápění. Chcete-li se je dozvědět, pak mi zavolejte.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

A ještě zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Inzerent

Silvie Rumplíková (0%)
Telefon+420 603 578 282
Emailsilvie.rumplikova@gmail.com
StavVelmi dobrý

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa , 75661, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republikaModerně zrekonstruovaný byt 3+1 v centru Valašského Meziříčí 3 197 000,00 Kč

ProdámModerně zrekonstruovaný b...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 01.12.2023

Moderní byt 3+1, 61 m2 v centru Valašského Meziříčí je ideální pro toho, kdo chce mít bydlení v současném standardu a nechce se zabývat složitou rekonstrukci. Navíc, takovouto rekonstrukci byste dn...

Dům 5+1 po rekonstrukci v klidné části centra Rožnova p. R. 7 911 000,00 Kč

ProdámDům 5+1 po rekonstrukci v ...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 30.11.2023

S trochou nadsázky Vám nabízím polosamotu jen 650m od Rožnovského náměstí. Dům 5+1, se zahradou 686 m2 je přitom tak šikovně schovaný, že provoz kolem něj je naprosto minimální. A když k tomu přidá...

Prodej, zemědělská půda Malhotice, okr. Přerov 440 000,00 Kč

ProdámProdej, zemědělská půda Mal...

 • Prodám
 • Prostějov
 • 08.11.2023

Nabízíme k prodeji následující soubor parcel v obci Malhotice, okres Přerov: Orná půda, 7.863 m2 , BPEJ 64612 a 65600, podíl 1/2 Trvalý travní porost, 6.195 m2 , BPEJ 64610, podíl 1/2 Orná půda, ...

Výjimečné bydlení 5kk s wellness a dvougaráží na okraji Brna Nabídněte

ProdámVýjimečné bydlení 5kk s wel...

 • Prodám
 • Brno-venkov
 • 24.10.2023

Naprosto výjimečné bydlení 5kk na okraji Brna pro výjimečnou rodinu která očekává maximum. Jestli Vás nudí průměrnost současných katalogových domů, pak mi zavolejte, protože tento dům hraje úplně j...

Stavební pozemek na jižním svahu s báječným výhledem, Prostřední Bečva 2 000,00 Kčza m2

ProdámStavební pozemek na jižním ...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 29.08.2023

Dokonalý stavební pozemek by určitě měl mít orientaci na jih, aby byl po celý den plný slunce. Rozhodně by měl být v krásné přírodě s dechberoucím výhledem z okna. A musí mít velikost přesně takovo...