Prodám: Výjimečné bydlení 5kk s wellness a dvougaráží na okraji Brna

Cena: Nabídněte
ID: 15855 Prodám Domy Brno-venkov 24.10.2023 54x
Naprosto výjimečné bydlení 5kk na okraji Brna pro výjimečnou rodinu která očekává maximum. Jestli Vás nudí průměrnost současných katalogových domů, pak mi zavolejte, protože tento dům hraje úplně jinou ligu. Kde najdete třeba samostatnou budovu s bazénem připravenou pro privátní wellness, nebo zahradu nabušenou tolika okrasnými stromy a keři, že po celý rok se budete mít stále čím kochat? Nakonec, víte co? Přijďte se na toto úchvatné bydlení podívat sami. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky anebo individuální předtermín.

Alespoň pár věcí, na co se tu můžete těšit:

Samotný dům je postaven na netradičním půdorysu. Než bych Vám to popsala, raději se podívejte na fotky. Srdcem domu je velmi prostorný obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem. Uchvátí Vás spousta místa a denního světla přicházejícího celou prosklenou stěnou. Nechybí samozřejmě ani stylový krb uprostřed místnosti a přímý výstup na zahradu.

V domě najdeme celkem 4 pokoje které můžou dle potřeby sloužit jako ložnice, pracovny a podobně. Každý z pokojů má svůj samostatný výstup na venkovní zastřešený ochoz kolem domu, což se vidí málokdy. A navíc přidejme technickou místnost, kterou současně využijete jako šatnu. A další úložné prostory jsou šikovně zakomponovány do místnosti, kde ústí točité schodiště z garáže.

Do garáže Vám vejdou s přehledem nejen 2 auta, ale i motorka, windsurfing, kola, lyže, snowboardy, rogalo a všechny ostatní dopravní prostředky. A kdyby náhodou chybělo místo, tak máte po ruce ještě velikou sklepní místnost.

U běžných domů by superlativy už dávno skončily a my jsme se stále ještě nedostali k wellness budově. Vévodí jí vnitřní mega bazén. Mít bazén uvnitř zamená nejen to, že ho můžete používat celoročně, ale taky že vám do něj nepadá na podzim listí, takže údržba je mnohem snazší. Uvnitř je i samostatná toaleta, barový pult a spousta místa např. na saunu nebo posilovnu.

A nejlepší na celém domě je soukromí. Je totiž obehnán zděným plotem, takže Vám na zahradu neuvidí ani nejzvědavější soused.

Jako velmi praktický bonus pak je umístění domu v Ostopovicích, na jihozápadním okraji Brna. Takže na D1 se dostanete za pár minut. Stejně tak do Modřic, Bohunic či Lískovce. A při příjezdu ze služebky z Práglu budete v kolonách stát o hodinu míň, než chudáci z Líšně.

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme prozatím uvádět PENB G i když to není pravda. Skutečná hodnota bude díky zateplení a tepelnému čerpadlu mnohem lepší, čemuž odpovídají náklady na vytápění. Chcete-li se je dozvědět, pak mi zavolejte.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Prodáváte-li sami nemovitost, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

Zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Inzerent

Silvie Rumplíková (0%)
Telefon+420 603 578 282
Emailsilvie.rumplikova@gmail.com
StavVelmi dobrý

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa , 66449, Ostopovice, Česká republikaModerně zrekonstruovaný byt 3+1 v centru Valašského Meziříčí 3 197 000,00 Kč

ProdámModerně zrekonstruovaný b...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 01.12.2023

Moderní byt 3+1, 61 m2 v centru Valašského Meziříčí je ideální pro toho, kdo chce mít bydlení v současném standardu a nechce se zabývat složitou rekonstrukci. Navíc, takovouto rekonstrukci byste dn...

Dům 5+1 po rekonstrukci v klidné části centra Rožnova p. R. 7 911 000,00 Kč

ProdámDům 5+1 po rekonstrukci v ...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 30.11.2023

S trochou nadsázky Vám nabízím polosamotu jen 650m od Rožnovského náměstí. Dům 5+1, se zahradou 686 m2 je přitom tak šikovně schovaný, že provoz kolem něj je naprosto minimální. A když k tomu přidá...

Prodej, zemědělská půda Malhotice, okr. Přerov 440 000,00 Kč

ProdámProdej, zemědělská půda Mal...

 • Prodám
 • Prostějov
 • 08.11.2023

Nabízíme k prodeji následující soubor parcel v obci Malhotice, okres Přerov: Orná půda, 7.863 m2 , BPEJ 64612 a 65600, podíl 1/2 Trvalý travní porost, 6.195 m2 , BPEJ 64610, podíl 1/2 Orná půda, ...

Úchvatná vila obklopená přírodou a soukromím v Rožnově p. R. Nabídněte

ProdámÚchvatná vila obklopená př...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 24.10.2023

Už dlouho jsem neviděla tak pozoruhodné bydlení. Tato impozantní vila na polosamotě v Rožnově pod Radhoštěm je naprosto úchvatná. Někoho okouzlí poctivou konstrukcí, moderním vybavením a technickým...

Stavební pozemek na jižním svahu s báječným výhledem, Prostřední Bečva 2 000,00 Kčza m2

ProdámStavební pozemek na jižním ...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 29.08.2023

Dokonalý stavební pozemek by určitě měl mít orientaci na jih, aby byl po celý den plný slunce. Rozhodně by měl být v krásné přírodě s dechberoucím výhledem z okna. A musí mít velikost přesně takovo...