TOP | Nabízím: Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

890,00 Kč
ID: 15901 Nabízím Ubytování České Budějovice 16.11.2023 39x
Penzion Minor České Budějovice nabízí chutné snídaně a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů.

Krátkodobé ubytování České Budějovice je situováno v apartmánu a v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi a služební cesty.

Dlouhodobé ubytování České Budějovice za nejlepší ceny lze využít pro pracovní skupiny.

Levné ubytování České Budějovice na jednu či více nocí nedaleko centra města, výstaviště a koleje vysoké školy VŠTE.

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice vám nabídne možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní, proto si vás dovoluje pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Ubytování České Budějovice má všechny pokoje i apartmány vybaveny vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

Penziony České Budějovice vám umožní vyrážet do okolních měst na výlety a strávit příjemnou a přitom velice zajímavou dovolenou v Jižních Čechách.

Levný penzion Minor se nachází v klidné části města České Budějovice, je vzdálen pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, zde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.

Hotel České Budějovice vám může zpříjemnit pobyt romantickou cestou do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.

Ubytování v soukromí České Budějovice, pobyt v tichém a klidném prostředí vám poskytne ideální možnost odpočinku a jsme přesvědčeni, že přispěje ke splnění vašich představ o příjemné dovolené.

Inzerent

Jaroslav Srba (0%)
Telefon387314949
Emailinfo@penzionminor.cz
Web https://www.penzionminor.cz

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Školní 8, 37010, České Budějovice, Česká republikaPenzion Minor levné ubytování České Budějovice 890,00 Kč

NabízímPenzion Minor levné ...

  • Nabízím
  • České Budějovice
  • 16.11.2023

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování, připraví chutné snídaně a umožní parkování osobních i dodávkových automobilů. Nabízíme kvalitní pobyt a nejlepší ubytovací služby jako hot...