Nabízím: Penzion Minor ubytování České Budějovice

400,00 Kč
ID: 3598 Nabízím Ubytování České Budějovice 30.07.2021 32x
Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování pro levnou dovolenou, firemní pracovní cesty i pro romantické a příjemné víkendové ubytování.
Ubytování se nachází v klidném prostředí, nedaleko koleje VŠTE, centra města a výstaviště, za pivovarem Budvar a firmou Robert Bosch, v Českých Budějovicích je mezi penziony velice oblíbeno.
Nabízíme, kvalitní ubytovací služby důsledně dbáme na desinfekci a každodenní pečlivý úklid, pokoje i apartmány jsou nepřetržitě desinfikovány a udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Penzion v Českých Budějovicích akceptuje po předchozí dohodě s recepcí, ubytování se psy nebo s jinými domácími mazlíčky.
Levné ubytování Vám nabídne také výborné snídaně v restauraci a v objektu penzionu uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily i dodávky, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem se záznamem.
Penzion Minor je vyhledávané ubytovací zařízení na Jihu Čech pro rodinnou dovolenou nebo jako levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro služební cesty a pracovní skupiny. Pokoje i apartmán jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, satelitem, televizí a minibarem. V celém objektu je k dispozici rychlý Wi-Fi internet. Některé pokoje mají k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnkou.
Levné ubytování České Budějovice lze během dovolené využít jako výchozí bod a příjemnou zastávku k výletům do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy, k návštěvě hradů, zámků a jiných historických a kulturních památek.

Inzerent

Jaroslav Srba (0%)
Telefon387314949
Emailinfo@penzionminor.cz
Web https://www.penzionminor.cz

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Školní 8, 37010, České Budějovice, Česká republika