Prodám: Dalmatin štěně

Cena: Dohodou
ID: 3988 Prodám Psi Ústecký kraj 21.09.2021 28x
Hledáme milující domovy pro náš očekávaný vrh plemene dalmatin v chovatelské stanici CHERRYTAS. Štěnátka hlavně jako rodinný společník pro život i případnou další spolupráci s námi. Štěnátka budou všestranně založená, jako pro různé kynologické sportovní aktivity, dále pro výstavy krásy i pro zdravý chov a velký předpoklad hlavně pro canisterapii.
Naši psi pomáhají i v té zdravotní sféře. Pes záchranář, asistenční pes a pes canisterapeut, to vše naši psi ovládají.
Naši dalmatini tvoří velkou rodinu a jsou všichni jejími členy, což očekáváme i od budoucích majitelů. Naše vize je, aby naše štěnata byla vždy tím nej společníkem pro svého majitele.
Matka fena Viky má splněno nadrámec zdravotních testů, stejně tak užasný krycí pes, vynikající plemeník Hery, tatínek štěnat. Oba rodiče FCI rodokmeny s velmi vzácnou krví legendárních dalmatinů, světově velice uznávaných pro své zdravé geny a vysokou úspěšnost titulů nejvyšších i na psích výstavách krásy, jako Mezinárodní, Evropské, Světové, CRUFTS a další. S našimi psi se také pravidelně účastníme natáčení různých filmových klipů a profesionálního focení hlavně s dětmi.
Více info na našem webu:
Zájemci o CHERRYTAS štěňátko nás mohou kontaktovat na emailu: verka.mojesegra@seznam.cz, petrovicky.vitr@seznam.cz
,,Chceme, aby si zájemci byli vědomi, že je nutné věnovat dalmatinovi kus sebe, protože dalmatin Vám věnuje celého sebe. " :-)
Narození vrhu očekáváme konec září 2021.

Inzerent

Telefon775986281
Emailverka.mojesegra@seznam.cz
Web https://cherrytas-fci.webnode.cz/

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa , , Roudnice nad Labem, Česko