Nabízím: Ubytování České Budějovice - Levný penzion

490,00 Kč
ID: 8836 Nabízím Dovolená v ČR České Budějovice 11.10.2022 49x
Ubytování České Budějovice, levný penzion má příjemnou rodinnou atmosféru a ochotný vstřícný personál, proto se zde budete cítit velice pohodlně po celou dobu pobytu.

Ubytování v soukromí České Budějovice je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou.

Levné ubytování České Budějovice má prostorný dvoupokojový apartmán i pokoje komfortně vybaveny vlastní koupelnou a WC, televizí se satelitním příjmem, rádiem a minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

Dlouhodobé i krátkodobé ubytování v Českých Budějovicích se snídaní a parkovištěm patří ve městě mezi nejlepší penziony a levné hotely, splňující požadavky na kvalitní ubytování za rozumnou cenu, přibližující se ceně ubytovny v Českých Budějovicích.

Ubytování na jednu nebo více nocí v Českých Budějovicích se nachází nedaleko výstaviště a centra města, poblíž kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch, v klidné a tiché části města.

Levný penzion České Budějovice nabízí možnost snadného parkování osobních automobilů i dodávek na vlastním uzavřeném a monitorovaném parkovišti.

Penzion České Budějovice je ideální pro rodiny s dětmi, dovolenou i pro pracovní cesty firemních zaměstnanců, kteří hledají ve městě mezi penziony levné dlouhodobé ubytování.

Inzerent

Vladislava Srbova (0%)
Telefon721589838
Emailinfo@ubytovani-cbudejovice.cz
Web https://www.ubytovani-cbudejovice.cz

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Školní 8, 37010, České Budějovice, Česká republika