Prodám: Prostorný RD 5+1 s garáží v krásné části Rožnova p.R.

6 397 000,00 Kč
ID: 9095 Prodám Domy Vsetín 17.11.2022 17x
NOVÁ CENA.

Velmi prostorný poctivě zděný dům 5+1, 170m2 s garáží, obrovským balkónem a terasou jen pár kroků od centra Rožnova pod Radhoštěm. A pokud byste měli stále málo místa, přičtěte si sklepní prostory pod celým domem a navíc ještě obrovitánskou půdu, kde jde vybudovat další místo k bydlení či podnikání. K tomu předzahrádka před domem 40m2 a klidná zahrada 240m2. Prostě vážně zajímavé bydlení, jakých je v Rožnově málo. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší individuální prohlídky.

Na co se tu můžete těšit:

Nejdůležitější je dům stojící na půdorysu 9x11 m, což je docela dost. Proto si tu mohli dovolit krásnou velikou vstupní halu, která je větší než většina panelákových obýváků. Vévodí jí krásné dřevěné schoviště. Vedle je nádherně prosvětlený obývací pokoj o velikosti téměř 30 m2 s oknem přes celou stěnu a výstupem na terasu. Takové ranní kafe s výhledem na vlastní zahradu Vám tu bude chutnat lépe než v kavárně. Vedle obýváku je kuchyně oddělená obyčejnou příčkou. Takže pokud byste chtěli oba prostory spojit, je to snadné. V přízemí najdete i samostatné WC, předsíň a také garáž. Takže při nošení věcí z auta a do auta budete pěkně v suchu.

To je fajn, ne? A to jsme stále jen v přízemí. :)

Horní patro vezmu jen telegraficky. 3 ložnice, samostatná toaleta a koupelna ve tvaru L. Vedle je komora. Z jedné z nich je výstup na půdu, která vás překvapí svou prostorností. Sice je vidět na fotce, ale stejně bude lépe přijít a vidět to naživo. No a pak je tu mega 9m dlouhý balkón přes celou šířku domu.

Dům je celopodsklepený, takže tu vešla kotelna, spižírna, dílna a další prostory. Kromě toho tu najdete další toaletu a sprchový kout, což se při práci i relaxaci na zahradě ohromně hodí.

Zahrada 240 m2 je kompletně oplocená a má i zadní vjezd. Rostou na ní nižší ovocné stromy a je tak akorát velká, aby vás sekání trávy bavilo. Pergola, vířivka či bazén vám tu v pohodě vejdou. Na stádo ovcí to tu nebude, ale menší pejsek by tu byl šťastný.

Dům je v obyvatelném stavu, ale nejspíš to tu bude chtít víc než jen vymalovat. Nakonec, to posoudíte sami. Teda pokud zavoláte a přijdete se podívat.

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme prozatím uvádět PENB G i když to není pravda. Už jen proto, že vás vyhřívají sousedé zleva i zprava. A hlavně, po zateplení a výměně oken se dostanete někam ke třídě B nebo C. Podle toho, jestli necháte oba stávající kotle na plyn a na tuhá paliva nebo si je také vyměníte. Chcete-li vědět celkové náklady, pak vám nezbude, než mi zavolat.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

Inzerent

Silvie Rumplíková (0%)
Telefon+420 603 578 282
Emailsilvie.rumplikova@gmail.com
StavDobrý

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Hrnčířská 1714, 75661, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika



Kouzelná klidná chata 2+1 v Rožnově p. R. k celoročnímu bydlení 3 313 000,00 Kč

TOP | ProdámKouzelná klidná chata 2+1 v...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 28.11.2022

Celoročně obyvatelná chata 2+1 s romantickým výhledem na Dolní paseky v Rožnově pod Radhoštěm. Jestliže hledáte opravdu klidné místo u lesa a přitom jen 2 km od náměstí, pak se Vám tohle kouzelné m...

Klidná zahrada s celoročně obyvatelnou chatou, Zubří 1 897 000,00 Kč

ProdámKlidná zahrada s celoročně ...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 22.11.2022

Báječně klidná zahrada téměř na břehu Bečvy v klidné okrajové části Zubří. Stojí zde celoročně obyvatelná zateplená dvoupodlažní chata se sympatickou realaxační terasou a částečným podsklepením. Na...

Prostorný klidný byt 4+1 u lesa, Brno Jundrov 7 246 000,00 Kč

ProdámProstorný klidný byt 4+1 u ...

 • Prodám
 • Brno
 • 17.11.2022

Nová cena! Kouzelný prostorný byt 4+1 ve druhém patře, 86 m2 v uhrančivé části Jundrov magického města Brna. Když jsem do tohoto bytu přijela poprvé, ani jsem si nepřipadala jako ve městě. Do obory...

Útulný byt 1+kk v centru Rožnova s krásným výhledem 8 500,00 Kčza měsíc

PronajmuÚtulný byt 1+kk v centru R...

 • Pronajmu
 • Vsetín
 • 17.11.2022

Pronájem úžasně zrekonstruovaného a vybaveného bytu v centru Rožnova pod Radhoštěm. Podívejte se na fotky, jak skvěle majitelé vyřešili využití prostoru. Byt je umístěn v 8. patře, takže zde budete...