Prodám: Poklidný byt 3+1 po částečné rekonstrukci, Rožnov pod Radhoštěm

3 398 000,00 Kč
ID: 9189 Prodám Byty Vsetín 11.12.2022 62x
Tenhle poklidný byt 3+1, 60m2 na Tyršově nábřeží v Rožnově p.R. je opravdovou oázou klidu a pohody. Pokaždé, když tu jsem, tak se mi ani nenchce odcházet, což je známka pohodového bydlení. Jak to tu bude působit na Vás? Přijďte se podívat sami.

Na co se tu můžete těšit:

Než začnu mluvit o bytu, musím zmínit skvělé umístění na břehu Bečvy. Do samotného centra Rožnova je to jen pár kroků a přitom dostatečně daleko od rušné čtyřproudovky protínající Rožnov.

Balkón je tak akorát veliký a je poctivě zasklený. Takže je to vlastně takový půlpokoj navíc. Je otočený západním směrem, takže se tu bude dařit i bylinkám či rajčatům. Když si sednete s kafíčkem na balkón, uslyšíte šumění řeky semtam přerušené funěním cyklisty pádícího po cyklostezce. Co víc si může člověk přát po náročném dni?

Byt prošel částečnou rekonstrukcí. Poznáte to například v koupelně, kde je zabudován sprchový kout. Podívejte se na fotky, jak se Vám líbí čistá kombinace bílé s modrou. Vedle je umístěno i umyvadlo s úložnou skříňkou a v rohu ještě zůstalo místo na vysokou poličku. Netradičně je zde vyřešen průchod na samostatné WC, podívejte se na plánek bytu. Díky tomu bývalá chodba našla mnohem lepší využití. Přijďte, ukážu.

V těchto typech bytů je zvykem průchozí kuchyně. Díky změněné dispozici se však prochází pouze do jednoho dětského pokoje, takže i když je vaření nedělního oběda v plném proudu, nebudou Vám kolem sporáku putovat žádné davy. Mimochodem, ten pokojík Vám záměrně neukazujeme na fotkách, ať se máte na co těšit na prohlídku. A navíc během focení tady měl Ježíšek své detašované pracoviště a nechtěli jsme zvědavým vnoučátkům majitelů kazit překvapení z dárečků.

Kuchyně má dostatek úložných i pracovních prostor. Ono to není na fotkách moc vidět, ale vzadu za lednicí je schovaná dokonce i pračka, což mi přijde praktické. Zavolejte ať se sami podíváte, jak je byt řešený. Na kuchyni šikovně navazuje jídelní kout se spižírnou, kam by vešel i mnohem větší stůl, než tam dnes stojí. Díky tomu se nemusí drobit po celém bytě a obývák může sloužit opravdu jen jako obývák s velkou televizí, pohodlnou sedačkou a případně se stolkem na počítač.

Dům je zateplený a udržovaný v dobrém stavu. Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme prozatím uvádět PENB G i když to není pravda. Skutečná hodnota bude díky zateplení a plastovým oknům mnohem lepší, čemuž odpovídají náklady na vytápění. Chcete-li vědět celkové měsíční náklady, pak vám nezbude, než mi zavolat.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

A ještě zpráva pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, klidně s ním přijďte na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Inzerent

Silvie Rumplíková (0%)
Telefon+420 603 578 282
Emailsilvie.rumplikova@gmail.com
StavVelmi dobrý

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Průkopnická 1709, 75661, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika150-letá dřevěná valašská chalupa v plně obyvatelném stavu v Zubří 3 997 000,00 Kč

TOP | Prodám150-letá dřevěná valašská c...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 25.01.2023

V roce, kdy Verne vydal Cestu kolem světa za 80 dní a Tolstoj dopsal Annu Kareninu, postavili na starém Zubří tenhle úžasný dům. Pochopili jste, nejde o novostavbu. :) A protože na Valašsku se stav...

Kouzelná klidná chata 2+1 v Rožnově p. R. k celoročnímu bydlení 3 313 000,00 Kč

ProdámKouzelná klidná chata 2+1 v...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 28.11.2022

Celoročně obyvatelná chata 2+1 s romantickým výhledem na Dolní paseky v Rožnově pod Radhoštěm. Jestliže hledáte opravdu klidné místo u lesa a přitom jen 2 km od náměstí, pak se Vám tohle kouzelné m...

Moderní 2+1 po rekonstrukci s krásným výhledem, Rožnov pod Radhoštěm 2 897 000,00 Kč

ProdámModerní 2+1 po ...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 05.02.2023

Na mne působí tento prostorný byt 2+1, s rozlohou 48m2 v Rožnově klidně, krásně a harmonicky. Je totiž vkusně a moderně zrekonstruovaný, takže přijdete k hotovému úplně bez práce. Ale ještě důležit...

Prostorný bezbariérový dům u Žermanické přehrady 4 953 000,00 Kč

ProdámProstorný bezbariérový dům ...

 • Prodám
 • Frýdek-Místek
 • 30.01.2023

Vzdušnou čarou 150m od našeho severomoravského moře - Žermanic - stojí prostorný dům 6+2 se dvěma garážemi a spoustou překvapení. Co byste řekli na to, že i horní patro je bezbariérové? Takových př...

Prosluněný pozemek pro bydlení se stavebním povolením 1 789 000,00 Kč

ProdámProsluněný pozemek pro b...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 05.01.2023

Tohle je nejhezčí stavební pozemek, který jsem za posledních pár let prodávala a za chvilku Vám řeknu proč. Ale stejně žádný popis ani fotky nenahradí osobní pocit přímo na místě. Nakonec, víte co?...