Prodám: Prosluněný pozemek pro bydlení se stavebním povolením

1 789 000,00 Kč
ID: 9531 Prodám Pozemky Vsetín 05.01.2023 38x
Tohle je nejhezčí stavební pozemek, který jsem za posledních pár let prodávala a za chvilku Vám řeknu proč. Ale stejně žádný popis ani fotky nenahradí osobní pocit přímo na místě. Nakonec, víte co? Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky, protože tohle místo stojí za to vidět.

Na co se tu můžete těšit:

Jedna z nejdůležitějších věcí pro báječné bydlení je dostatek sluníčka. Jelikož pozemek je na jižním svahu, bude Vám tady svítit dálkovýma od rána až do večera a nic Vám nebude stínit. Dokonce i v zimě, kdy je sluníčko níže.

Možná si říkáte, že stavět na svažitém pozemku je komplikované. Ale to tady neplatí, protože celý pozemek už byl vyrovnán do vodorovna, ať to máte bez práce.

Další ohromnou výhodou je, že na pozemku již bylo vydáno stavební povolení. Majitelé mají hotový projekt, na moderní dům v energetické třídě A, který Vám předají spolu s pozemkem. Na prohlídce Vám ukážeme vizualizaci domu, třeba Vám padne do oka a celou papírovou válku proti úředníkům můžete rovnou přeskočit. V dnešní době je vyřízení stavebního povolení o nervy. Takže i tuto fázi můžete přeskočit a lze začít hned stavět. Co Vy na to? Už voláte? ;)

Mimochodem, projekt tohoto domu je úplně jiný, než sousední domy, které jsou si docela podobné. Takže budete doslova vyčnívat mezi všemi ostatními sousedy. Posezení je vymyšleno tak, aby Vám sousedé nekoukali do talíře. Všechno to probereme na místě.

Aby toho nebylo dost, tak přidám další trumf. Když se srovnával pozemek, majitelé rovnou vybudovali sklep se dvěma místnostmi. Ta méně zajímavá místnost je plánována jako klasický sklep na chlazení pivka a uložení všeho, co potřebuje chladno a tmu.

Mnohem zajímavější je druhá sklepní místnost. Přímo vybízí k umístění velkého stolu pro aspoň 10 lidí, kde můžete mít nezapomenutelné akcičky a oslavy každý víkend. Ve stěně je přímo zabudované ohniště na grilování, které zvenčí poznáte podle komína čouhajícího ze země. Tahle místnost má dokonce i okno, abyste poznali, že už se rozednívá.

Na pozemku dnes stojí nejen antoníček s přípojkou elektřiny, ale i velká psí bouda pro čtyřnohého člena ochranky. Ještě důležitější je dřevěná konstrukce pro kryté parkovací stání na dvě auta i s prostorem pro technickou místnost. Na hranici pozemku je i obecní vodovod a kanalizace. Sečtěte si, jak neuvěřitelnou spoustu peněz a starostí Vám to všechno ve finále ušetří.

A proč vlastně majitelé prodávají takovou lahůdku? To se dozvíte na prohlídce.

Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

Pro makléře. Máte-li potenciálního zájemce, jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Inzerent

Silvie Rumplíková (0%)
Telefon+420 603 578 282
Emailsilvie.rumplikova@gmail.com
StavDobrý

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa , 75653, Vidče, Česká republika150-letá dřevěná valašská chalupa v plně obyvatelném stavu v Zubří 3 997 000,00 Kč

TOP | Prodám150-letá dřevěná valašská c...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 25.01.2023

V roce, kdy Verne vydal Cestu kolem světa za 80 dní a Tolstoj dopsal Annu Kareninu, postavili na starém Zubří tenhle úžasný dům. Pochopili jste, nejde o novostavbu. :) A protože na Valašsku se stav...

Kouzelná klidná chata 2+1 v Rožnově p. R. k celoročnímu bydlení 3 313 000,00 Kč

ProdámKouzelná klidná chata 2+1 v...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 28.11.2022

Celoročně obyvatelná chata 2+1 s romantickým výhledem na Dolní paseky v Rožnově pod Radhoštěm. Jestliže hledáte opravdu klidné místo u lesa a přitom jen 2 km od náměstí, pak se Vám tohle kouzelné m...

Moderní 2+1 po rekonstrukci s krásným výhledem, Rožnov pod Radhoštěm 2 897 000,00 Kč

ProdámModerní 2+1 po ...

 • Prodám
 • Vsetín
 • 05.02.2023

Na mne působí tento prostorný byt 2+1, s rozlohou 48m2 v Rožnově klidně, krásně a harmonicky. Je totiž vkusně a moderně zrekonstruovaný, takže přijdete k hotovému úplně bez práce. Ale ještě důležit...

Prostorný bezbariérový dům u Žermanické přehrady 4 953 000,00 Kč

ProdámProstorný bezbariérový dům ...

 • Prodám
 • Frýdek-Místek
 • 30.01.2023

Vzdušnou čarou 150m od našeho severomoravského moře - Žermanic - stojí prostorný dům 6+2 se dvěma garážemi a spoustou překvapení. Co byste řekli na to, že i horní patro je bezbariérové? Takových př...

Poctivý zděný dům se zahradou v centru Jablonce n.N. 2 930 000,00 Kč

ProdámPoctivý zděný dům se zah...

 • Prodám
 • Jablonec nad Nisou
 • 05.01.2023

Krásné klidné bydlení mezonetového typu (2 patra) s obrovskou plochou 116 m2 v poctivé zděné vile v centru Jablonce nad Nisou. Na rozdíl od většiny ostatních podobných domů v okolí, zde jsou v kata...