Nabízím: Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

490,00 Kč
ID: 9598 Nabízím Ubytování České Budějovice 07.01.2023 34x
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice se nachází nedaleko centra města, výstaviště a vysokoškolských kolejí VŠTE a je vhodné pro mladé i seniory, pro rodinnou dovolenou v Českých Budějovicích, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny a pro každého, kdo hledá ve městě kvalitní penziony.
Ubytování České Budějovice nabízí různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojový komfortní apartmán pro 1 - 4 osoby.
Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích patří mezi levné penziony ve městě a okolí, nabízí prostorné a kvalitně vybavené pokoje a apartmán s vlastním WC, sprchou, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a rychlým internetovým Wi-Fi připojením zdarma.
Ubytování v soukromí v Českých Budějovicích se řadí mezi penziony a hotely, které připravují denně kvalitní a chutné snídaně.
Levný penzion České Budějovice připravuje snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin.
Snídani si můžete zajistit předem při objednávce ubytování, nebo osobně na recepci při příjezdu do Českých Budějovic.

Kromě příjemného ubytování v Českých Budějovicích za nejlepší ceny vám poskytneme možnost parkování včetně dodávek před budovou zdarma nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti uvnitř objektu penzionu, které je nepřetržitě monitorováno a střeženo kamerou se záznamem.

Penzion Minor České Budějovice, nabízí kvalitní pobyt za výrazně nižší cenu, než některé hotely v Českých Budějovicích.
Levné ubytování České Budějovice, je nepřetržitě desinfikováno a udržováno v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Ubytování se psem je možné po předchozí dohodě s recepcí penzion Minor České Budějovice.

Inzerent

Jaroslav Srba (0%)
Telefon721589838
Emailhotel@ubytovani-cbudejovice.cz
Web https://www.penzionminor.cz

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Školní 8, 37010, České Budějovice, Česká republikaPenzion Minor levné ubytování České Budějovice 490,00 Kč

ProdámPenzion Minor levné ...

  • Prodám
  • České Budějovice
  • 11.10.2022

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování patří mezi v Jižních Čechách mezi levné penziony, výhodou je dopravní dostupnost, možnost uzavřeného parkování pro osobní automobily a využití garáže...