TOP | Prodám: POZOR-Nová cena na prostorný RD 5+1 s garáží v krásné části Rožnova p.R.

5 795 000,00 Kč
ID: 9897 Prodám Domy Vsetín 16.02.2023 222x
Velmi prostorný poctivě zděný dům 5+1, 170m2 s garáží, obrovským balkónem a terasou jen pár kroků od centra Rožnova pod Radhoštěm. A pokud byste měli stále málo místa, přičtěte si sklepní prostory pod celým domem a navíc ještě obrovitánskou půdu, kde jde vybudovat další místo k bydlení či podnikání. K tomu předzahrádka před domem 40m2 a klidná zahrada 240m2. Prostě vážně zajímavé bydlení, jakých je v Rožnově málo. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami. Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší individuální prohlídky.

Na co se tu můžete těšit:

Nejdůležitější je dům stojící na půdorysu 9x11 m, což je docela dost. Proto si tu mohli dovolit krásnou velikou vstupní halu, která je větší než většina panelákových obýváků. Vévodí jí krásné dřevěné schodiště. Vedle je nádherně prosvětlený obývací pokoj o velikosti téměř 30 m2 s oknem přes celou stěnu a výstupem na terasu. Takové ranní kafe s výhledem na vlastní zahradu Vám tu bude chutnat lépe než v kavárně. Vedle obýváku je kuchyně oddělená obyčejnou příčkou. Takže pokud byste chtěli oba prostory spojit, je to snadné. V přízemí najdete i samostatné WC, předsíň a také garáž. Takže při nošení věcí z auta a do auta budete pěkně v suchu.

To je fajn, ne? A to jsme stále jen v přízemí. :)

Horní patro vezmu jen telegraficky. 3 ložnice, samostatná toaleta a koupelna ve tvaru L. Vedle je komora. Z jedné z nich je výstup na půdu, která vás překvapí svou prostorností. Sice je vidět na fotce, ale stejně bude lépe přijít a vidět to naživo. No a pak je tu mega 9m dlouhý balkón přes celou šířku domu.

Dům je celopodsklepený, takže tu vešla kotelna, spižírna, dílna a další prostory. Kromě toho tu najdete další toaletu a sprchový kout, což se při práci i relaxaci na zahradě ohromně hodí.

Zahrada 240 m2 je kompletně oplocená a má i zadní vjezd. Rostou na ní nižší ovocné stromy a je tak akorát velká, aby vás sekání trávy bavilo. Pergola, vířivka či bazén vám tu v pohodě vejdou. Na stádo ovcí to tu nebude, ale menší pejsek by tu byl šťastný.

Dům je v obyvatelném stavu, ale nejspíš to tu bude chtít víc než jen vymalovat. Nakonec, to posoudíte sami. Teda pokud zavoláte a přijdete se podívat.

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme prozatím uvádět PENB G i když to není pravda. Už jen proto, že vás vyhřívají sousedé zleva i zprava. A hlavně, po zateplení a výměně oken se dostanete někam ke třídě B nebo C. Podle toho, jestli necháte oba stávající kotle na plyn a na tuhá paliva nebo si je také vyměníte. Chcete-li vědět celkové náklady, pak vám nezbude, než mi zavolat.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

Inzerent

Silvie Rumplíková (0%)
Telefon+420 603 578 282
Emailsilvie.rumplikova@gmail.com
StavDobrý

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Hrnčířská 1714, 75661, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republika



Prostorný bezbariérový dům u Žermanické přehrady 4 953 000,00 Kč

ProdámProstorný bezbariérový dům ...

  • Prodám
  • Frýdek-Místek
  • 30.01.2023

Vzdušnou čarou 150m od našeho severomoravského moře - Žermanic - stojí prostorný dům 6+2 se dvěma garážemi a spoustou překvapení. Co byste řekli na to, že i horní patro je bezbariérové? Takových př...

150-letá dřevěná valašská chalupa v plně obyvatelném stavu v Zubří 3 997 000,00 Kč

Prodám150-letá dřevěná valašská c...

  • Prodám
  • Vsetín
  • 25.01.2023

V roce, kdy Verne vydal Cestu kolem světa za 80 dní a Tolstoj dopsal Annu Kareninu, postavili na starém Zubří tenhle úžasný dům. Pochopili jste, nejde o novostavbu. :) A protože na Valašsku se stav...