Prodám: Prostorný RD 5+1 s garáží v krásné části Rožnova p. R.

1 664 000,00 Kč
ID: 16008 Prodám Domy Vsetín 27.02.2024 71x
Velmi prostorný poctivě zděný řadový dům 5+1, 170m2 s garáží, obrovským balkónem a terasou jen pár kroků od centra Rožnova pod Radhoštěm. A pokud byste měli stále málo místa, přičtěte si sklepní prostory pod celým domem a navíc ještě obrovskou půdu, kde jde vybudovat další místo k bydlení či podnikání. K tomu předzahrádka před domem 40m2 a klidná zahrada 240m2. Prostě vážně zajímavé bydlení, jakých je v Rožnově málo.

Za tuto cenu se samozřejmě nemůže prodávat celý dům. Prodává se jedna třetiny a na prohlídce Vám poradíme, jak se to dělá, když chcete získat zbývající část domu do vlastnictví. Tak mi zavolejte a dohodneme si konkrétní čas Vaší individuální prohlídky.

Na co se tu můžete těšit:

Nejdůležitější je dům stojící na půdorysu 9x11 m, což je docela dost. Proto si tu mohli dovolit krásnou velikou vstupní halu téměř velikosti panelákových obýváků. Vévodí jí krásné dřevěné schodiště. Vedle je nádherně prosvětlený obývací pokoj o ploše téměř 30 m2 s oknem přes celou stěnu a výstupem na terasu. Takové ranní kafe s výhledem na vlastní zahradu Vám tu bude chutnat lépe než v kavárně. Vedle obýváku je kuchyně oddělená obyčejnou příčkou. Takže pokud byste chtěli oba prostory spojit, je to snadné. V přízemí najdete i samostatné WC, předsíň a také garáž. Takže při nošení věcí z auta a do auta budete pěkně v suchu.

To je fajn, ne? A to jsme stále jen v přízemí. :)

Horní patro vezmu jen telegraficky. 3 ložnice, samostatná toaleta a koupelna ve tvaru L. Vedle je komora. Z jedné z nich je výstup na půdu, která vás překvapí svou prostorností. Sice je vidět na fotce, ale stejně bude lépe přijít a vidět to naživo. No a pak je tu mega 9m dlouhý balkón přes celou šířku domu.

Dům je celopodsklepený, takže tu vešla kotelna, spižírna, dílna a další prostory. Kromě toho tu najdete další toaletu a sprchový kout, což se při práci i relaxaci na zahradě ohromně hodí.

Zahrada 240 m2 je kompletně oplocená a má i zadní vjezd. Rostou na ní nižší ovocné stromy a je tak akorát velká, aby vás sekání trávy bavilo. Pergola, vířivka či bazén vám tu v pohodě vejdou. Na stádo ovcí to tu nebude, ale menší pejsek by tu byl šťastný.

Dům je v obyvatelném stavu, ale nejspíš to tu bude chtít víc než jen vymalovat. Nakonec, to posoudíte sami. Teda pokud zavoláte a přijdete se podívat.

V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ. Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte, pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe, protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy. Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi.

Inzerent

Silvie Rumplíková (0%)
Telefon+420 603 578 282
Emailsilvie.rumplikova@gmail.com
StavDobrý

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Hrnčířská 1714, 75661, Rožnov pod Radhoštěm, Česká republikaStavební pozemek na jižním svahu s báječným výhledem, Prostřední Bečva Nabídněte

ProdámStavební pozemek na jižním ...

  • Prodám
  • Vsetín
  • 11.04.2024

Dokonalý stavební pozemek by určitě měl mít orientaci na jih, aby byl po celý den plný slunce. To tu máme. Rozhodně by měl být v krásné přírodě s dechberoucím výhledem z okna. To tu máme také. A mu...