Prodám: Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

490,00 Kč
ID: 9599 Prodám Ubytování České Budějovice 07.01.2023 124x
Ubytování České Budějovice, levný penzion pro dovolenou, služební cesty i pracovní skupiny a každého kdo hledá kvalitní levné penziony.

Levné ubytování v Českých Budějovicích nabízí komfortní ubytovací služby a přispěje k příjemné a levné dovolené na Jihu Čech.

Penzion České Budějovice vám poskytne ubytování za nejlepší dostupnou cenu, připraví chutné snídaně a nabídne možnost parkování osobních automobilů včetně dodávkových zdarma před ubytováním nebo za poplatek na uzavřeném a monitorovaném parkovišti.

Levné ubytování v soukromí České Budějovice má pokoje i apartmány kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a Wi-Fi internetem.

Levný penzion České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, poblíž vysokoškolské koleje VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. Nabízíme kvalitní ubytování na jednu a více nocí v Českých Budějovicích.

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování můžete využít k prohlídce centra České Budějovice nebo o dovolené budete moci vyrážet do okolí, kde v oblasti Jižní Čechy najdete mnoho historických a kulturních památek.

Inzerent

Vladislava Srbova (0%)
Telefon721589838
Emailinfo@ubytovani-cbudejovice.cz
Web https://www.ubytovani-cbudejovice.cz

Kontaktovat inzerenta


Mapa

Adresa Školní 8, 37010, České Budějovice, Česká republika